• Shop
  • Marco Order
  • Services
  • Get a WebsiteStart Now
Punime Duralumini Genti
0.00
(0 reviews)
Products:
8
Location:
Porta Automatike Reisi
0.00
(0 reviews)
Products:
6
Location:
Rada Mobileri
0.00
(0 reviews)
Products:
7
Location:
1001produse.ro
0.00
(0 reviews)
Products:
56
Location:
General Rules for using the Oricare.ro online store 2.1. The online store can only be used by people who have age over 18 years. 2.2. People under 18 can only use the online store with the consent of the parents or legal guardian. 2.3. The customer is considered a consumer, provided that the purpose for ordering the supplies and services cannot be attributed primarily to the commercial or independent professional activities of that party. A merchant is any legal person or individual who acts in the exercise of commercial or independent activities at the conclusion of the contract. *Please note that we omit the direct targeting of all genders just to make it easier to read, but this text refers to both male and female customers. 2.4. By registering on the site, you give your consent to transfer your personal data. We request your consent to process your data, and without it the online store cannot be used. The type and manner of personal data processing are explained here: Privacy Policy 2.5. To make... More
2.L.E Service
0.00
(0 reviews)
Products:
2
Location:
2. L.E Service 2. L.E Service provides Sales mounting assistance for card lock systems. We offer all services for electronic locks of all models such as CISA, AGB, SMART HOME TECH.
95 Arion
0.00
(0 reviews)
Products:
3
Location:
95 ARION SRL este furnizor de servicii de transport rutier de marfa cu o experiența în domeniu de peste 20 ani, avand ca obiectiv să ofere servicii de transport rutier avand la baza calitatea transportului, punctualitatea, seriozitatea, transparenta si onorabilitatea, cautand in permanenta solutii eficiente pentru portofoliul de clienti.
Abiori - Restorant
0.00
(0 reviews)
Products:
3
Location:
A B I O R I - R E S T A U R A N T Restaurant A B I O R I in Ksamil, offers a refined cuisine that enhances the authenticity of flavors and creatively combines sea and land. Get out of your daily routine and take a step forward to try the freshest seafood! Come join our community of sea enthusiasts to experience our creative cuisine with exciting design! We will make sure you get a good dose of sea vitamins. Abiori is one of the most popular restaurants in Ksamil and offers various food specialties. It all starts with traditional Albanian cuisine and ends with international recipes for cooking meat and fish, wonderful pizza in a wood oven. In front of the restaurant there is an amazing beach, which you can see in the photos and articles of the prestigious world media.
Agjensi Funerale ERNEST
0.00
(0 reviews)
Products:
10
Location:
Staf i kualifikuar prej me shume se 20 vite ne biznes , si dhe me ekperience 6 vjecare ne Amerike . Agjensia jone ofron shërbimet brënda dhe jashtë vëndit si : Arkivol > Ofrojme lloje të ndryshme arkivolesh . Kurora arti > Keni mundsi te zgjidhni nga dizajnet dhe format e ndryshme të Kurorave dhe Buqetave qe kemi për ju ne zyrat tona. Autobuze > Mundesojme autobuze per transportin e njerezve pjese te ceremonise . Transport > Ofrojme transportin e te ndjerit . Pergatitje e trupit > Merremi me pergatitjen e te trupit te te ndjerit . Salle ceremoniale >Ne mund t’ju ndihmojmë të krijoni një ceremoni unike kuptimplote për të shprehur individualitetin e vërtetë të të dashurit tuaj. Restorant (Organizimi i Drekes) > Ne merremi me organizimin e ushqimit per te gjithe njerzit pjese te ceremonise . Dokumentacion > Dokumentacion procedurial ne Shtetet e huaja dhe në Gjendjen Civile në Shtetin Shqiptar Suport Staf ne dispozicion > Keni ne cdo rast... More
Aldo Multiservice(Riparazione Tapparelle)
0.00
(0 reviews)
Products:
15
Location:
Aldo Multiservice è l'unica soluzione ai suoi problemi di tapparelle. Offriamo servizi di riparazione e sostituzione tapparelle nelle provincie di Milano e Monza Brianza, servizio 24/7, cioè 24 ore su 24 e 7 giorni su 7, anche nel mese di Agosto. Ci occupiamo della riparazione o sostituzione di tutti i tipi di tapparelle, in particolare e tapparelle in PVC e in alluminio e su richiesta ne eseguiamo anche la motorizzazione. La Aldo Multiservice, sede in via Filippo Corridoni 209, è in grado di eettuare lavori d'urgenza nelle zone di Milano, Monza, Bergamo e Como, province comprese.
Alpa Sh.p.k
0.00
(0 reviews)
Products:
56
Location:
                                                                                   "ALPA" shpk ➡ If you value your car, you become an integral partner with us. "ALPA" shpk: It is in the top list of companies in the region of Lezha & one of the best in Albania with over 25 years of experience. "ALPA" shpk is the first to set the highest standards in the Albanian market, introducing the "set" equipment of the leader, the leader avant-garde in the world market "GORCHI". "ALPA" shpk has professional staff certified by well-known companies such as: "Gorchi", "Rema Tip-Top", "Spin", "Italmatic", etc. "ALPA" shpk offers you: Tires, Service & Spare Parts. The products & brands it offers in the market have the European standard with competitive prices. We, lead the highest demands of the... More
AmedeoPlanet
0.00
(0 reviews)
Products:
0
Location:
Shkrim, korrektim, redaktim dhe botim librash ne gjiniine e prozes se gjate artistike (romane).
Antigona Restorant
0.00
(0 reviews)
Products:
0
Location:
Is a family run restaurant specialising in fresh locally sourced seafood,where you can have a delicious food
Autoservis Caushaj
0.00
(0 reviews)
Products:
16
Location:
We are an autoservice for vehicles , trading spare parts for all brands of cars, Sell and purchase of cars, Rental Cars. 
Autoservis Gjekaj
0.00
(0 reviews)
Products:
15
Location:
Servis Automjetesh i kualifikuar qe ofron sherbime te specializuara per automjetin tuaj. Disa nga sherbimet qe ofrojne jane Sherbime Motorrike-xhenerike, Lyrje-drejtime shasie , Dignostkim me kompjuter, Transport karratreci , Pjese kembi te Perdorura, Gomisteri etj
Autoshkolla SKERDI
0.00
(0 reviews)
Products:
2
Location:
Who We Are -Skerdi Driving School, with address Rruga Berisha in Kamez, 200 meters from the center of Kamez, open since 2018. -Skerdi-2 Driving School with Address ASTIR UNAZE BULEVARDI YZBERISHT opened in January 2020. -Skerdi and Skerdi-2 driving schools have all categories of vehicles for issuing driving licenses starting from category AM, A1, A2, A, B, BE, C1, C1E, CE, D1, D1E, D, DE, and Evidence of professional skills CAP, DAP. -Tools for giving practice of contemporary standards. -Skerdi Driving School Develops theory lessons based on the questionnaire updated by DPSHTRR. -Skerdi Driving School also helps those who have a driver's license and need payment guides for all types of vehicle categories. -Skerdi Driving School Theory Schedules in Kamez. -Berisha Street is from Monday to Friday morning 10.00.11.00 and afternoon 17.00.18.00. -Saturday and Sunday break. -Practice from breakfast to dinner schedules can be dictated by the trainees themselves.... More
B&B Hairstyle
0.00
(0 reviews)
Products:
18
Location:
B& B Hair Style-Tirane,Albania po ben rreth 9 vjet ne treg.eshte nje sallon bukurie.Per 5 vjet ka operuar me punen e saje ne rrugen *Myslym Shyri* dhe 4 vjet ne Bul,Zhan D"ark mbi Brryl tek Materniteti i Ri. Gama e sherbimeve dhe e proceseve te punes eshte shume e madhe. Sherbehet ne Parukeri me te gjitha proceset e saje, ne Kozmetike.ne Estetike nga trajtimet e Floku,Fytyres,Duarve,Trupit dhe Kembeve me specialiste te mirfillte Ne thonj-nails art ne duar dhe ne kembe,punohet me xhel cilesor Profesionalis Stilohen nuse,behen masazhe e trajtime te vecanta trupi, behen depilime te te gjitha pjeseve te tije. Organizohen Kurse te Formimit Profesional nga 1-6 muaj ne deget: Parukeri, Estetike,Thonj,Parukier Berber,Qerpike Permanent dhe Estetist Berber me cmime mjaft te arsyeshme dhe te licensuara nga Ministria e Mireqenjes Sociale dhe Rinise. Kurset zhvillohen nga teknike dhe specialiste te mirefillte Punohet me produkte mjaft cilesore Italiane dhe franceze
BE HEALTHY
0.00
(0 reviews)
Products:
23
Location:
SBD FAJA është një kompani në fushën e shërbimeve preventive mjekësore, e përhapur në disa kategori të ndryshme, Themeluar nga Mustafa Horeshka që në vitin 2014.
Beer House 24
0.00
(0 reviews)
Products:
0
Location:
Beer House 24 vendi i përkryer për të shijuar një vakt të shijshëm. Ne qëndrojmë hapur 24 orë në shërbimin tuaj. Ejani dhe kaloni një kohë të bukur me shoqërinë apo familjen tuaj duke ngrënë ushqim të mrekullueshëm dhe pije të freskëta.
Biolind
0.00
(0 reviews)
Products:
2
Location:
Kombucha është një pije e lashtë me origjinë nga Kina, e bërë nga fermentimi i çajit të ëmbëlsuar me ndihmën e një kolonie bakteresh dhe majash të njohura si SCOBY (Kultura simbiotike e baktereve dhe majave). Përfitimet e Kombucha janë të mëdha. Së pari, është një e shkëlqyer burim i probiotikëve, mikroorganizma të dobishëm që ndihmojnë në balancimin e florës së zorrëve dhe forcimin e sistemit imunitar. Për më tepër, kjo pije e fermentuar është e pasur me enzima, vitamina B, antioksidantë dhe acide organike, të cilat mund të ndihmojnë në detoksifikimin e trupit, përmirësimin e tretjes dhe madje promovimin e shëndetit mendor.
Blanco Dental
0.00
(0 reviews)
Products:
6
Location:
Our Blanco Dental Clinic Offers Maximum Intervention Services Surgical Operations, Dental Implant Implants, Full Zircon Crowns Multi-Year Warranty. Rubber prosthesis. SnapOn. E/Max Facet